fbpx
a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
pabėgimo kambarys

Pabėgimo kambarys

Pabėgimo kambarys Kaune

Pabėgimo kambarys Kaune yra įsikūręs SVEIKI SVEIKI studijoje. Tai, puikus pasirinkimas įvairaus amžiaus vaikų laisvalaikio praleidimui ar  įvairioms šventėms!

Pabėgimo kambarys, tai intelektuali užduočių programa, skirta vaikams nuo 7 iki 12 metų amžiaus. Kambarys yra visas mėlynas, labai linksmas ir šmaikštus, sprendžiant užduotis netrūksta juoko ir nuostabos. Visos užduotys sudarytos remiantis sveikos gyvensenos pagrindais, tad norint įminti visas mįsles vaikams reikės panaudoti ir jau turimas žinias apie sveikatą.

Šio kambario išskirtinumas yra viską vienijanti spalva! Neįtikėtina, bet viskas pas mus yra mėlyna! Grindys, sienos, lubos, radiatorius, stalas, lempa, durys, įvairūs daiktai, netgi knygos – viskas yra mėlynos spalvos. Taip, vaizdas tikrai neįprastas ir kartu žavus bei įtraukiantis jau nuo pirmosios akimirkos įėjus į užduočių kambarį.

Tam, kad išeitų iš kambario, vaikai turės:

  • spręsti įvairias užduotis ir galvosūkius;
  • ieškoti paslėptų užuominų;
  • iššifruoti slapčiausius kodus;
  • panaudoti visus savo kūno pojūčius bei loginį mąstymą.

Mūsų studijoje galite švęsti vaikų gimtadienius. Prie pat pabėgimo kambario yra didelė, bendra erdvė linksmybėms ir šėlionėms.

Dovanų kuponas

Dovanokite savo mažiesiems įspūdžius! Pabėgimo kambarys Kaune yra puiki ir intelektuali dovana pradinukui. Dovanų kuponą galima išnaudoti per metus laiko nuo pirkimo dienos. Į Pabėgimo kambarį mažasis galės atvykti su savo šeima arba draugų kompanija iki 6 asmenų. Nustebinkite mylimą vaiką ar vaikučius! Kas gali būti geriau, nei geros emocijos.

pabėgimo kambarys

Aplankykite mus Facebook!

Kviečiame į pabėgimo kambarį!