fbpx
a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
Kulturos pasas

Kultūros pasas

Kultūros pasas. Aktyvūs lietuvių liaudies žaidimai ir mįslės

• Kultūros pasas finansuoja keletą mūsų organizuojamų programų. Populiariausia programa yra ,,Aktyvūs lietuvių liaudies žaidimai ir mįslės``. Vienas iš šios edukacijos tikslų yra kelti iš užmaršties bei populiarinti aktyvius tradicinius lietuvių liaudies žaidimus. Programos metu ne tik žaisime daug įvairių lietuvių liaudies žaidimų, kurių dėka daug judėsime, bet ir susipažinsime su mūsų tautos etnine kultūra. Žaidimai parinkti taip, kad įtrauktų visą grupę taip pat būtų nesudėtingi ir lengvai pritaikomi pertraukų ar kūno kultūros pamokų metu.
• Kultūros paso finansuojamos programos metu taip pat spręsime lietuvių liaudies bei šiuolaikines mįsles ir galvosūkius. Šį galvosūkių ir mįslių rinkinį sukūrė SVEIKI SVEIKI komanda. Vaikai, norėdami išspręsti galvosūkius ir įminti visas mįsles turės dirbti komandoje, panaudoti visus savo kūno pojūčius bei loginį mąstymą (trumpą filmuką apie šiuolaikinių mįslių ir galvosūkių edukaciją, pamatysite spustelėję nuotrauką dešinėje).

Kultūros pasas

Kultūros pasas. Aktyvūs lietuvių liaudies žaidimai

• Kultūros pasas taip pat finansuoja ir ,,Aktyvių lietuvių liaudies žaidimų`` programą. Tikslas – kelti iš užmaršties bei populiarinti aktyvius tradicinius lietuvių liaudies žaidimus. Šios edukacijos metu žaisime daug įvairių lietuvių liaudies žaidimų, kurių dėka ne tik daug judėsime, bet ir susipažinsime su mūsų tautos etnine kultūra;
• Prisiminsime fantų išpirkimo ir išskaičiavimų magiją;
• Suorganizuosime tradicines estafetes.
Žaidimai parinkti taip, kad įtrauktų visą grupę taip pat būtų nesudėtingi ir lengvai pritaikomi pertraukų ar kūno kultūros pamokų metu, tad tikimės, jog bus naudojami ir po programos.

Kultūros pasas. Koncepcija

Kultūros pasas – priemonė visų Lietuvos mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirčiai plėsti, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas. Laikomasi nuostatos, kad mokinių kultūrinių įpročių formavimas turi būti nuoseklus ir sisteminis, pritaikant kultūros ir meno paslaugas prie kiekvienos amžiaus grupės poreikių, žinių, galimybių priimti ir suvokti informaciją.Sveiki sveiki komanda labai džiaugiasi galėdama prisidėti prie šio projekto.

kulturos pasas