fbpx
a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us

Nuotolinio gimtadienio programa ,,Karantinukas”

Norime Jums pristatyti naująją gimtadienio programą – „Karantinukas“. Net ir karantino metu, gimtadienis gali būti įdomus ir išskirtinis!  Jeigu Jūsų vaikas visada svajodavo gimtadienį švęsti Pabėgimo kambaryje ir mėgsta iššūkius bei logines užduotis – ši programa yra būtent JAM!

Taigi, šventę keliame į nuotolį ir siūlome Jums susitikti Zoom platformoje! Gimtadienio metu, kartu su profesionaliu gimtadienio vedėju, ne tik smagiai praleisime laiką, tačiau spręsime įvairius galvosūkius ir logines užduotis bei sužinosime daug naudingų dalykų susijusių su sveikata. Vaikams teks iššifruoti slapčiausius kodus ir ieškoti paslėptų užuominų bei panaudoti loginį mąstymą.

Tęsiantis karantinui ir žinant, kad vaikai negali gyvai bendrauti su savo bendraamžiais jau dagiau kaip tris mėnesius, vakarėlis Zoom’e gali suteikti džiaugsmo vien išvydus savo bičiulius ekrane. Vis tik, nuotolinio gimtadienio metu ne tik žiūrėsime vienas kitiems į veidus bei spręsime įvairius galvosūkius, bet ir  skirsime daug dėmesio įvairiems žaidimams.  Žaisime bendravimą skatinančius, vaidybinius ir net muzikinius žaidimus. Visi vedėjo vedami žaidimai yra įtraukūs, šmaikštūs ir vaikams labai patinkantys, tad daug juoko ir gerų emocijų bus su kaupu!

Gimtadienio pabaigoje, šventės kaltininkui – jubiliatui, dainuosime dainą. Ir žinoma, koks gimtadienis be nuotraukų! Gal ir kiek kitokia nei mums įprasta, bet fotosesija tikrai bus!

Kad ir kaip pavargome nuo suvaržymų, tikime, jog ir jie kažkada baigsis, o kol laukiame – nenukabinkime nosies, pasinaudokime šiuolaikinėmis technologijomis ir susitikime „online“ gimtadienyje! 

Norite pasitarti arba sužinoti daugiau informacijos – paskambinkite, visada malonu pakalbėti „gyvai“.

Šilčiausius linkėjimus Jums siunčia „Sveiki sveiki“ komanda!